Yellow – Centrum języków obcych

Yellow rozwija się na wrocławskim rynku już od 1995 roku, firma wspiera dziesiątki lokalnych firm i instytucji. Oferta tego biura tłumaczeń kierowana jest nie tylko dla firm, ale również tych indywidualnych. Yellow zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę projektów tłumaczeniowych aż w 58 równych językach. Sama wycena tłumaczenia jest darmowa, warto więc umówić się na samą konsultację.

W bogatej ofercie Yellow znajdują się m.in.:

Tłumaczenia pisemne – firma realizuje popularne tłumaczenia dokumentów i umów na rzecz firm, oraz klientów indywidualnych. Wykwalifikowani tłumacze realizują usługę w najwyższej jakości, dzięki czemu klient ma poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Tłumaczenia pisemne są realizowane w języku angielskiem, niemieckim, hiszpańskim oraz wielu innych.

Tłumaczenia przysięgłe – to specyficzna forma tłumaczeń, wymagająca odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. Tego typu usługi obejmują na ogół wszelkiego rodzaju dokumenty i akta prawne, a sam tłumacz przysięgły odpowiada przed samym wymiarem sprawiedliwości za jakość swoich tłumaczeń. Yellow realizuje usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych w takich językach jak niemiecki, hiszpański, czy też angielski.

Tłumaczenia ustne – negocjacje, spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia międzynarodowe. Wszystkie te wydarzenia wymagają obecności sprawnego tłumacza, który będzie dokonywał odpowiedniego tłumaczenia ustnego na bieżąco. Realizujemy również zaawansowane tłumaczenia symultaniczne.

Kursy językowe dla firm – od lat wspieramy wrocławskie firmy w ich coraz szybszym rozwoju. Z biegiem lat te zaczęły nawiązywać coraz bardziej zażyłe kontakty międzynarodowe, stąd coraz większe zapotrzebowanie na tłumaczenia, jak i naukę języka angielskiego pracowników. Realizujemy kursy językowe dla firm, najczęściej jest to kurs angielskiego. Specjalnie opracowana metoda nauczania przyniesie o wiele szybkie efekty u pracowników firm.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, znajdziesz nas na stronie yellow.pl.