Opinia o Placówce Małe Wielkie Skarby

Małe Wielkie Skarby to przedszkole, które stawia na wykwalifikowaną kadrę i rozwijające zajęcia. Dlaczego akurat tutaj warto zapisać dziecko?

Zajrzeliśmy do Małych Wielkich Skarbów, by potwierdzić opinie rodziców, którzy zachwalali tę kameralną placówkę na Wrocławskim Oporowie. Co sprawia, że Małe Wielkie Skarby są takie wyjątkowe?

przedszkole

Małe Wielkie Skarby to miejsce nastawione na indywidualne potrzeby dzieci. Tym samym zapewnia profesjonalną opiekę, jak i wsparcie rozwoju dziecka. Z tego powodu Małe Wielkie Skarby oferują kameralną grupę żłobkową, jak i przedszkolną.

Umożliwia to uzyskanie przez każde dziecko odpowiedniej ilości uwagi, co wpływa na jego zdolności interpersonalne, jak i poznawcze. Właśnie w takim nastawieniu Twoja pociecha wyrośnie na młodego człowieka pełnego pasji, chęci działania, jak i wiary we własne możliwości.

Kadra

W Małych Wielkich Skarbach szczególnie ceni się komfort i bezpieczeństwo dzieci, dlatego zatrudniona kadra to specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Zarówno wychowawcy, jak i kierownictwo placówki dokładają wszelkich starań, by czas spędzony w przedszkolu był dla dzieci komfortowy, bezpieczny i rozwijający. W Małych Wielkich Skarbach łączy się w odpowiednich proporcjach naukę i rozrywkę, tak by dziecko wracało do domu nie tylko mądrzejsze, ale i szczęśliwsze. Więcej na temat przedszkola znajdziesz tutaj: www.malewielkieskarby.com.

przedszkole

Ciekawe zajęcia

Rozwój dziecka jest ważny na każdym etapie jego życia, dlatego w przedszkolu Małe Wielkie Skarby szczególna uwaga skierowana jest na ciekawe zajęcia dodatkowe, opiekę logopedy, zajęcia z logo-rytmiki, czy codzienne prowadzenie języka obcego. Nauka języka obcego, jak i profilaktyka logopedyczna sprawiają, że dziecko nie tylko nie ma w przyszłości problemów z wymową, ale także jest o krok przed innymi rocznikami, bo już od wczesnych lat osłuchuje się z językiem obcym, a także poznaje jego podstawowe zwroty. To ułatwia późniejszą naukę i przyswajanie wiedzy. Tym samym w Małych Wielkich Skarbach dzieci nabierają pewności siebie, przy mówieniu w obcym języku, jak i przełamują barierę językową, by później pewniej posługiwać się językiem obcym.

Prywatny plac zabaw

Dzieci uczęszczające do przedszkola Małe Wielkie Skarby mają do dyspozycji także prywatny plac zabaw, na którym mogą skorzystać z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a także bawić się ze swoimi rówieśnikami. Plac zabaw spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a dzieci przebywają zawsze pod opieką wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Rozwijające wycieczki

Dla dodatkowego rozwoju przedszkolaków placówka organizuje wycieczki do różnych interesujących miejsc. To rozrywka, a jednocześnie jedna z metod z edukacji, która wprowadza w życie dziecka nieco różnorodności.

Przedszkole Małe Wielkie Skarby to miejsce, które powstało z myślą o rodzicach dbających o jak najlepszy rozwój swoich dzieci. Najlepszą rekomendacją są ich wypowiedzi: „W Skarbach nasze dziecko znalazło drugi dom” – opowiada jeden z Rodziców. Wykwalifikowana kadra, ciekawe zajęcia, wycieczki, czy prywatny plac zabaw, to tylko kilka wyróżników, które przemawiają na korzyść tego miejsca. O renomie i popularności Małych Wielkich Skarbów może także świadczyć fakt, że aktualnie w przedszkolu kończą się wolne miejsca.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko nawiązało wyjątkowe więzi z rówieśnikami, aktywnie spędzało czas, uczyło się, jak najwięcej o otaczającym świecie, a jednocześnie cieszyło się z pięknego dzieciństwa, to Małe Wielkie Skarby będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.