Porównanie sal bankietowych we Wrocławiu

recepcja hotelu Jasek premiumPlanujesz zorganizować bankiet, ale nie wiesz jeszcze, jakie miejsce do tego wybrać? Nieważne, czy planujesz kameralne przyjęcie dla najbliższych, czy decydujesz się jednak na wielki bankiet dla 500 osób- oferta sal bankietowych we Wrocławiu jest tak szeroka, że znalezienie tej idealnej sali jest jedynie kwestią porównania ofert. Jakie zatem sale bankietowe oferuje piękne miasto Wrocław? Poniżej kilka przykładów.

Sale bankietowe- Wrocław

  • Sala weselna Cardamone

Wesela, osiemnastki, jubileusze, Halloween… Cardamone oferuje możliwość organizacji imprezy różnego rodzaju i o różnej długości- od kilkugodzinnych bali dla przedszkolaków po tańce do białego rana. Ceny są z uwagi na to także zróżnicowane. Sala mieści do 180 osób, ceny wahają się w przedziale od 700 zł za bal dla przedszkolaków na 50 osób do 2500 zł za imprezę na 150 osób na dowolną okazję. Pięknie zaaranżowane, przestronne wnętrza zapewnią doznania estetyczne na najwyższym poziomie.

  • Sale bankietowe w Hotelu Jasek Premium

Do dyspozycji są trzy sale weselne, które pomieszczą od 80 do 250 osób, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, czy wystarczy miejsca dla gości. Osoby planujące uroczystość z innej okazji również mogą skorzystać z oferty, przy czym w kwestii menu można liczyć oczywiście na fachową poradę od wykwalifikowanego szefa kuchni, dzięki czemu zyskujemy pewność, ze nie tylko doznania estetyczne, lecz także kulinarne naszych gości zostaną zaspokojone. Osoby zainteresowane organizacją imprezy we Wrocławiu mają tu bardzo szeroki wybór sal bankietowych, przy czym istnieje możliwość połączenia ich metoda audiowizualna w celu organizacji konferencji na większą ilość osób.

Wesele w hotelu we Wrocławiu

ZAREZERWUJ POKÓJ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

  • Stara Grabarnia Banquet Park

W tym wyjątkowo klimatycznym miejscu goście mogą przeżyć szampańską zabawę do białego rana w jednej z czterech wykwintnie urządzonych sal, w których zmieści się od 40 do 250 osób. Największa sala bankietowa we Wrocławiu zapewnia miejsca dla 300 osób, a jej dodatkowym walorem są przeszklone werandy oraz specjalnie zaaranżowany ogród, umożliwiający organizacje przyjęcia pod gołym niebem. Doskonałe rozwiązanie na ciepłe, słoneczne, letnie dni lub wieczory. Osoby zainteresowane wyprawieniem wesela skorzystać mogą ze specjalnie przystosowanej sali na 200 osób, wyposażonej w salkę kominkową, bar i ogród, która dzięki temu staje się świetnym rozwiązaniem nie tylko na przyjęcie dla pary Młodej, lecz także na inne, prywatne bądź biznesowe, okazje. Inne sale, przeznaczone na bardziej kameralne bankiety (do 60 lub 120 osób) to sale American Dream, Restauracja oraz Club Galeria. Niemal wszystkie z nich wyposażone są w niezależną kuchnię, do tego sala American Dream posiada też własny ogród oraz bar, dzięki czemu sala ta sprawdza się świetnie przy mniej oficjalnych okazjach.

Sala bankietowa – co brać pod uwagę?

Z pewnością dobrze dobrana sala bankietowa jest idealnie dopasowana do okoliczności, w jakich wyprawiamy przyjęcie. Urodziny na 20 osób z pewnością nie wymagają tak hucznej oprawy, jak wesele na 200 osób. Sala konferencyjna we Wrocławiu musi pomieścić odpowiednią ilość osób, a przejście do sali bankietowej powinno być jak najbardziej dogodne. Dobrym pomysłem są sale konferencyjno-bankietowe, gdzie wszystko jest zoptymalizowane pod odpowiednia ilość osób. Ważny jest oczywiście dojazd, szczególnie dla osób spoza miasta oraz zapewnienie takim osobom noclegu w razie potrzeby. Na szczęście hotele oraz sale bankietowe zapewniają tak bogata ofertę dla swoich klientów, że nie może być mowy o rozczarowaniu.

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl