Myślisz o pracy w CAST SA? Sprawdź opinie o tym pracodawcy

CAST REKRUTUJE

Wybór miejsca pracy to bardzo ważna decyzja. Z tego też względu warto zwracać uwagę na to, jakie warunki oferuje dany pracodawca i na co może liczyć każdy pracownik, zatrudniony w danej firmie. CAST to z pewnością idealne miejsce do podjęcia zatrudnienia, co potwierdza szybki rozwój tego przedsiębiorstwa oraz zadowolenie  zatrudnionych pracowników.

Czym zajmuje się firma CAST?

CAST to firma, która jest jednym z wiodących polskich producentów folii typu stretch. Produkty wytwarzane przez tę firmę cechują się innowacyjnością i wysoką jakością, przez co trafiają do wielu różnych klientów na całym świecie. Firma CAST założona została w roku 1999 i początkowo zajmowała się dystrybucją opakowań przemysłowych. W kolejnych latach działalność ta stale się rozwijała, a obecnie jest to jedna z większych i bardziej innowacyjnych firm produkujących folię stretch.

O sukcesie firmy z pewnością świadczy to, że do tej pory obsłużyła ona ponad 1000 klientów z różnych części świata. Z kolei ponad 20 różnego rodzaju certyfikatów i wyróżnień, jakie uzyskała marka CAST, potwierdza wysoką jakość produktów, jakie oferuje to przedsiębiorstwo. Z pewnością przyczynił się do tego również fakt, że firma CAST powstała w dużej części dzięki opatentowanym i autorskim rozwiązaniom produkcyjnym, które pozwoliły jej zbudować i umocnić pozycję na rynku.

Jakie oferty pracy można znaleźć w firmie CAST?

Firma CAST to nie tylko duża i bardzo dobrze prosperująca firma, ale także doskonałe miejsce pracy dla osób szukających stałego zatrudniania, dobrego wynagrodzenia i przyjaznych relacji w pracy. Firma CAST szuka pracowników na takie stanowiska jak:

  • Pomocnik ekstruzyjny – pomoc przy obsłudze automatycznej linii do produkcji folii, mielenie odpadów, kontrola wyrobu gotowego pod względem jakościowym, pakowanie wyrobu gotowego wg zaleceń producenta.
  • Tokarz-frezer – toczenie, frezowanie, pomoc przy naprawie parku maszynowego.
  • Operator przewijarki – przewijanie folii, dbanie o porządek na stanowisku pracy i o stan techniczny maszyn i narzędzi, sprawdzanie jakości wyrobu, kontrola zawartości płynu antystatycznego, układania gotowego wyrobu, wypełnianie paletowej karty informacyjnej dla pakowacza itd.
  • Operator ekstrudera – obsługa automatycznej linii do produkcji folii, ustawianie maszyn według parametrów technicznych, dbałość o stan techniczny maszyn, stała współpraca z pakowaczem, niezwłoczne zgłaszanie usterek i awarii, obsługa wyciągarki elektrycznej itd.

⚠️ Aby sprawdzić aktualne oferty pracy, zapraszamy na https://cast.pl/kariera/.

Jakie benefity oferowane są pracownikom?

Pracownicy zatrudnieni u producenta folii CAST, oprócz przyjaznej atmosfery w miejscu pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia, mogą liczyć również na różnego rodzaju benefity. Jest to między innymi merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji, umowa o pracę, nagrody jubileuszowe, programy motywacyjne, na przykład program poleceń do pracy, kosztów dojazdu, obiady, karta medyczna, karta Multisport, oświadczenie bożonarodzeniowe oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy. To wszystko sprawia, że firma CAST to bardzo dobre miejsce pracy dla każdego, kto posiada odpowiednie kwalifikacje i jest zmotywowany do podjęcia zatrudnienia.

Pracując w CAST, zdobywam doświadczenie i stale się rozwijam. Dodatkowo korzystać mogę z udogodnień takich jak karta Multisport czy opieka medyczna.

Obowiązki pracowników

Osoby zatrudnione w firmie CAST mogą liczyć na bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, jednak muszą pamiętać również o tym, aby wykonywać wszelkie powierzone im obowiązki w rzetelny sposób. Zadania, jakie powierzone zostaną danemu pracownikowi, zależą w dużej mierze od stanowiska, jakie on obejmuje. Jednak oprócz tego każdy pracownik ma również obowiązek dbania o porządek na swoim stanowisku pracy, dbania o stan techniczny maszyn urządzeń i narzędzi, które użytkuje, zgłaszania wszelkich usterek bądź awarii przełożonemu, stosowania się do zasad BHP oraz zachowania należytego zaangażowania, dokładności i wysokiej dyscypliny pracy.

Moje wdrożenie do pracy przebiegło bardzo sprawnie – szybko poznałem zasady panujące na hali. Pracy jest dużo, jednak przebiega ona w miłej, przyjaznej atmosferze.

Jakie są warunki pracy w firmie CAST?

Firma CAST oferuje swoim pracownikom bardzo dobre warunki pracy. Odnosi się to zarówno do kwestii związanych z wynagrodzeniem, czy też rodzajem umowy, ale także do innych kwestii takich jak przyjemne relacje na miejscu pracy i wiele różnego rodzaju benefitów, na jakie może liczyć każdy zatrudniony w tej firmie pracownik. Warto więc podjąć zatrudnienie w firmie CAST, aby mieć stabilne miejsce pracy i jednocześnie móc czerpać satysfakcję z realizowanych zadań.