Sposoby na utrzymanie trwałego makijażu w ciągu dnia przy skórze tłustej – Jak sobie poradzić z problemem błyszczenia?

72 views
0

Cześć wszystkim! Mam problem z utrzymaniem trwałego makijażu, zwłaszcza gdy moja skóra staje się tłusta w ciągu dnia. Czy ktoś może polecić skuteczne produkty lub metody, które pomogą mi zminimalizować efekt błyszczenia i utrzymać makijaż świeży przez dłuższy czas? Może ktoś miał podobne doświadczenia i znalazł rozwiązanie? Chętnie poznam Wasze rady i triki!

zuza Changed status to publish 22 listopada 2023
0

Również miałam problem z tłustą skórą, aż odkryłam fantastyczny sposób na utrzymanie makijażu. Oprócz matującej bazy, polecam spróbować specjalnych papierków matujących i delikatnego pudru. Jeśli chodzi o cienie do powiek, niedawno zainwestowałam paleta cieni do powiek huda beauty, która jest absolutnie rewelacyjna – utrzymuje się przez cały dzień, nie roluje się i świetnie komponuje się z moją tłustą skórą.

zuza Changed status to publish 22 listopada 2023
0

Mam ten sam problem! Ostatnio odkryłam, że stosowanie matującej bazy przed nałożeniem podkładu naprawdę pomaga. Poza tym, używam jednego produktu do powiek, który doskonale radzi sobie z utrzymaniem cieni w miejscu i zapobiega ich ścieraniu się przez cały dzień. To naprawdę zmieniło moje podejście do makijażu!

zuza Changed status to publish 22 listopada 2023