Odkurzacz wodny – czy jest dobry dla alergików?

125 views
0

Poszukuję porad od użytkowników odkurzaczy wodnych: czy rzeczywiście pomagają w poprawie jakości powietrza poprzez usuwanie alergenów? Mam koszmarną alergię na kurz. Staram się na bieżąco odkurzać, ale efekty są marne. Czy odkurzacze wodne mają lepszej jakości filtry?

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023
0

Odkurzacze wodne często są zdolne do głębszego czyszczenia dywanów i innych powierzchni, co może pomóc w usunięciu z nich zalegających alergenów. Wiele osób z mojego najbliższego otoczenia zauważa, że dzięki regularnemu korzystaniu z odkurzacza wodnego, czystość w domu utrzymuje się na wyższym poziomie, co jest szczególnie korzystne dla alergików.

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023
0

Odkurzacze wodne wykorzystują filtrację wodną, która ma za zadanie zatrzymywać większość alergenów w zbiorniku z wodą. Dzięki temu faktycznie kurz, sierść itp. nie latają w powietrzu. Dodatkowo możesz dużo lepiej nimi wyczyścić powierzchnie, np. odkurzacze wodne thomas w niektórych modelach posiadają specjalne akcesoria do usuwania sierści, które sprawdzają się również w przypadku sporej ilości kurzu.

zuza Changed status to publish 18 sierpnia 2023