Wrocławskie firmy cateringowe

Być może niektórzy uważają, że catering to rozwiązanie dla leniwych osób, które nie chcą poświęcić czasu na przygotowanie samodzielnie posiłku dla najbliższych na rodzinną uroczystość. Nic bardziej mylnego.

Dlaczego warto wybrać catering

Wybór cateringu nie jest lenistwem – to praktyczne i wygodne rozwiązanie. Organizując rodzinną uroczystość w domu trzeba by spędzić kilka godzin w kuchni na gotowaniu, smażeniu i pieczeniu. A gdzie przechowywać jedzenie dla większej liczby gości? Zamówienie cateringu oszczędzi nie tylko tych problemów. Zamiast samodzielnie robić ogromne zakupy a potem przez cały dzień zajmując się gotowaniem, można spędzić ten czas z rodziną, która zazwyczaj zjeżdża się przed samą uroczystością.

catering Verona

Takie rozwiązanie pomoże również zaoszczędzić sobie stresu – przygotowanie posiłku dla kilkunastu osób to nie lada wyzwanie organizacyjne i wiąże się ze sporą dawką nerwów. Zamiast fundować sobie i najbliższym pełne kłótni godziny, lepiej jest odebrać gotowe posiłki od firmy cateringowej.

Catering we Wrocławiu

Wrocław jest wielkim miastem i usługi z zakresu przygotowania oraz dowozu żywności świadczy mnóstwo firm. Polecamy kilka z nich:

  • Nelson – firma cateringowa obsługująca każdy rodzaj imprezy. Prowadzi restaurację przy centrum kultury Agora na Osobowicach, a także przy Hotelu GEM. Dostarcza posiłki dla stołówek, między innymi przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Polecamy sałatkę z grillowanym kurczakiem!
  • Obiadomek – znakomite posiłki, bardzo duży wybór, kuchnia smaczna jak w domu – tak można w skrócie określić cechy działalności Obiadomku. Swój bar prowadzi przy galerii Ferio Gaj przy ulicy Strońskiej. Zaletą tego cateringu jest domowy smak i tradycyjne receptury. Ciasta nie są faszerowane sztucznymi cukrami i smakują tak, jak najlepsze ciasta babci. Nasz faworyt – filet z indyka w chrupiącej panierce.
  • Pychotka – catering i lokal przy Łagiewnickiej. Dostarcza jedzenie do stołówek szkół i przedszkoli, organizuje również warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Wyśmienity gulasz drobiowy i zupy.
  • Catering Verona – catering działający przy pizzerii i restauracji Verona w samym centrum – przy placu Nowy Targ. Oferuje znakomite potrawy nie tylko kuchni włoskiej.