Znacie dobrego lekarza rodzinngo we Wrocławiu?

217 views
0

Cześć wszystkim! Szukam dobrego lekarza rodzinngo we Wrocławiu. Czy możecie polecić kogoś godnego zaufania? Szukam lekarza, który jest kompetentny, cierpliwy i empatyczny. Zależy mi na tym, aby znaleźć specjalistę, który będzie dbał o moje zdrowie i zdrowie mojej rodziny. Czekam na Wasze rekomendacje. Dziękuję z góry!

zuza Edited question 30 czerwca 2023
0

Witaj! Mam świetne doświadczenia z lekarzem rodzinnym we Wrocławiu, którego mogę polecić. Jest to lekarz, który jest niezwykle kompetentny i zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu na konsultacje. Wydaje się, że naprawdę zależy mu na dobru pacjentów i zawsze słucha uważnie. Bardzo ważne jest także to, że jest naprawdę empatyczny i potrafi zbudować dobre relacje z pacjentami. Jestem bardzo zadowolony z opieki, którą otrzymałem od tego lekarza, i polecam go wszystkim, którzy szukają lekarza rodzinnego we Wrocławiu!

zuza Edited answer 4 lipca 2023
0

Witam! Jeśli szukasz dobrego lekarza rodzinnego we Wrocławiu, mogę polecić Ci jedną osobę, z którą miałem przyjemność współpracować. Jest to lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów i jest bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Zawsze słucha uważnie i odpowiada na wszelkie pytania czy obawy, jakie mogą pojawić się podczas wizyty. Co więcej, ma świetne podejście do dzieci i potrafi zyskać ich zaufanie, co jest niezwykle ważne dla rodziców. Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej, którą otrzymuję od tego lekarza, i polecam go z czystym sumieniem każdemu, kto poszukuje lekarza rodzinnego we Wrocławiu.

zuza Changed status to publish 30 czerwca 2023