Zastosowanie pyłku pszczelim w kosmetykach – Wasze doświadczenia i ulubione produkty?

168 views
0

Cześć wszystkim! Chciałabym poznać Wasze doświadczenia z kosmetykami zawierającymi pyłek pszczeli. Czy używaliście takich produktów? Jakie korzyści przyniosły Waszej skórze? Podzielcie się swoimi ulubionymi kosmetykami!

zuza Changed status to publish 4 lipca 2023
0

Oczywiście! Produkty z pyłkiem pszczelim są fantastyczne dla mojej cery. Najbardziej lubię maseczki do twarzy z tym składnikiem. Mają niesamowite właściwości nawilżające i odżywcze. Moja skóra zawsze wygląda zdrowo i wypoczęcie po ich użyciu. Dodatkowo, pyłek pszczeli zawiera mnóstwo składników odżywczych, które działają na skórę rewelacyjnie. Używam ich regularnie, a moja cera jest w najlepszej kondycji od dłuższego czasu! Naprawdę polecam każdemu wypróbowanie takich kosmetyków.

zuza Changed status to publish 4 lipca 2023
0

Uwielbiam kosmetyki z pyłkiem pszczelim! Kilka miesięcy temu zaczęłam stosować krem do twarzy zawierający pyłek pszczeli, i efekty są niesamowite. Moja skóra stała się bardziej gładka i promienna, a dodatkowo zmniejszyło się także widoczne zaczerwienienie. Co ważne, nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych, co mnie bardzo ucieszyło. Polecam spróbować!

zuza Changed status to publish 4 lipca 2023