Pęknięta płyta ceramiczna – co robić?

159 views
0

Wyciągałam kubek z szafki, wyślizgnął mi się z rąk i spadł na kuchenną płytę ceramiczną. Jeden róg się odłamał. Płyta działa, ale boję się jej używać, bo jak coś wykipi to elektronikę zaleje. Da się to jakoś skleić?

zuza Changed status to publish 3 sierpnia 2023
0

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc lepiej nie ryzykować i pozostawić naprawę w rękach profesjonalistów. Samodzielne klejenie lub naprawa płyty ceramicznej może być niebezpieczna i prowadzić do dalszych uszkodzeń. Płyty ceramiczne są zaprojektowane tak, aby były trwałe i odporne na ekstremalne temperatury. Naprawa wymaga specjalistycznego kleju i odpowiedniej wiedzy na temat konstrukcji i bezpieczeństwa płyt, także nic nie ruszaj i dzwoń po fachowca!

zuza Changed status to publish 3 sierpnia 2023
0

Jeśli róg płyty ceramicznej odłamał się, konieczne jest zachowanie ostrożności, ponieważ uszkodzenie może wpłynąć na jej działanie oraz bezpieczeństwo użytkowania. Koniecznie skontaktuj się z jakimś fachowcem. Ja od lat zawsze wybieram serwis Amica w Warszawie. Zadzwoń. opisz swoją sytuację i zapytaj o możliwość naprawy, albo czy może zostać przeprowadzona ocena uszkodzenia, aby dowiedzieć się, czy naprawa jest możliwa, czy też trzeba będzie wymienić całą płytę.

zuza Changed status to publish 3 sierpnia 2023