Jak znaleźć dobry ośrodek rehabilitacji?

319 views
0

Witam wszystkich! Szukam pomocy w znalezieniu dobrego ośrodka rehabilitacyjnego dla osoby z problemami skoliozy. Moja córka od dłuższego czasu boryka się z bólem pleców i niedawno zdiagnozowano u niej skoliozę. Chcemy jak najszybciej rozpocząć rehabilitację, ale nie wiemy gdzie szukać pomocy. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z tego typu problemami? Jeśli tak, to czy moglibyście polecić jakiś dobry ośrodek rehabilitacyjny? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

zuza Changed status to publish 18 marca 2023
0

Osobiście korzystałam z usług jednego ośrodka rehabilitacyjnego w Gdyni i byłam bardzo zadowolona z efektów. Zalecałabym Ci jednak poszukanie ośrodka, który specjalizuje się w leczeniu skoliozy, ponieważ ten, z którym miałam do czynienia, zajmował się ogólną rehabilitacją. Sądzę, że w Gdańsku rehabilitacja skoliozy  jest bardziej popularna, więc znajdziesz miejsce, które będzie w stanie pomóc Twojej córce w walce z problemem skoliozy. Powodzenia!

zuza Changed status to publish 18 marca 2023
0

Słyszałam o jednym ośrodku rehabilitacyjnym w Gdańsku, który specjalizuje się w leczeniu skoliozy. Nie będę podawać nazwy, ale mój brat był tam na rehabilitacji po wypadku samochodowym i miał bardzo pozytywne doświadczenia. Personel był bardzo profesjonalny i kompetentny, a jego stan zdrowia poprawił się znacznie po kuracji. Polecam z całego serca!

zuza Changed status to publish 18 marca 2023