Jak załatwić sobie rehabilitację?

294 views
0

Cześć wszystkim, szukam informacji na temat rehabilitacji i mam kilka pytań. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z fizjoterapią po jakimś urazie, np. złamaniu kości? Jakie efekty przyniosła rehabilitacja? Czy był to długi proces? I jakie koszty z tym związane? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

zuza Changed status to publish 17 marca 2023
0

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji dla dziecka, polecam skorzystać z usług dobrego fizjoterapeuty dziecięcego w Trójmieście. Mój syn korzystał z takiej usługi i efekty były naprawdę dobre. Terapia trwała około trzech miesięcy i widziałam dużą poprawę w ruchliwości mojego dziecka. Co do kosztów, nie wiem dokładnie, ale polecam poszukać w internecie różnych ofert i porównać ceny.

zuza Changed status to publish 17 marca 2023
0

Miałam do czynienia z fizjoterapią po złamaniu nogi. Rehabilitacja trwała kilka miesięcy, ale efekty były bardzo dobre. W pełni odzyskałam sprawność i znowu mogłam normalnie funkcjonować. Co do kosztów, zależy to od wielu czynników, takich jak długość rehabilitacji i rodzaj usług medycznych. Ja korzystałam z prywatnej kliniki, ale myślę, że można znaleźć też publiczne placówki, gdzie rehabilitacja jest tańsza.

zuza Changed status to publish 17 marca 2023