Jak dbac o cerę?

288 views
0

Cześć wszystkim! Chciałam porozmawiać z Wami na temat pielęgnacji skóry twarzy. Jakie są Wasze ulubione sposoby na utrzymanie zdrowej i promiennej cery? Czy ktoś ma jakieś sprawdzone triki na walkę z trądzikiem lub zmarszczkami? 

zuza Changed status to publish 9 marca 2023
0

Cześć! Ja mam skórę tłustą i z tendencją do trądziku, więc moje sposoby na pielęgnację mogą nie być odpowiednie dla każdego. U mnie sprawdza się regularne mycie twarzy delikatnym żelem i stosowanie kremów nawilżających bez dodatków olejów. Do walki z trądzikiem stosuję kremy i toniki zawierające kwas salicylowy.

zuza Changed status to publish 9 marca 2023
0

Polecam regularne oczyszczanie skóry za pomocą gąbki konjac. To naturalny produkt, który delikatnie usuwa martwe komórki skóry i nie powoduje podrażnień. Kolejnym moim sposobem na utrzymanie zdrowej skóry jest stosowanie kremów z filtrem UV, zwłaszcza latem. Co do zmarszczek, to osobiście stawiam na naturalne olejki, takie jak olej arganowy lub jojoba. Nie korzystałam nigdy z pomocy dermatologa, w Szczecinie jednak są dobrze oceniani są specjaliści z prywatnych klinik, którzy oferują pełen zakres usług.

zuza Changed status to publish 9 marca 2023