Doświadczenia z zabiegiem blefaroplastyki

178 views
0

Cześć wszystkim! Chciałabym poznać Wasze doświadczenia z zabiegiem blefaroplastyki. Jeśli ktoś z Was przeszedł już ten zabieg, proszę podzielcie się pozytywnymi opiniami na temat efektów oraz opieki przed i po operacji. Zależy mi na usłyszeniu pozytywnych historii, które pomogą mi zdecydować się na blefaroplastykę. Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi!

zuza Changed status to publish 5 lipca 2023
0

Hej! Ja również podzielę się swoim pozytywnym doświadczeniem z blefaroplastyki we Wrocławiu. Zabieg był całkowicie bezbolesny, a personel kliniki był bardzo pomocny i troskliwy. Po operacji miałam niewielkie obrzęki, ale szybko zniknęły dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Teraz, po kilku miesiącach od zabiegu, jestem ogromnie zadowolona z wyników. Moje oczy wyglądają świeżo i naturalnie. To była świetna decyzja, i zdecydowanie polecam przemyślenie blefaroplastyki osobom, które rozważają poprawę wyglądu powiek!

zuza Changed status to publish 5 lipca 2023
0

Witaj! Chciałam się podzielić moim pozytywnym doświadczeniem z blefaroplastyki. Byłam trochę zdenerwowana przed operacją, ale cały zespół medyczny był bardzo profesjonalny i zapewnił mi spokój. Efekty były zadziwiające! Moje powieki teraz wyglądają młodziej i dużo ładniej. Przy okazji, chciałam zaznaczyć, że przestrzegaliśmy wszystkich zaleceń pooperacyjnych, co zdecydowanie wpłynęło na szybki i pozytywny proces gojenia. Polecam zabieg!

zuza Changed status to publish 5 lipca 2023