Doświadczenia z kolonoskopią w Opolu

183 views
0

Czy ktoś miał niedawno kolonoskopię w Opolu? Chciałbym usłyszeć opinie na temat lekarzy i placówek medycznych, które wykonują ten zabieg. Jakie są Wasze doświadczenia? Jak oceniacie profesjonalizm personelu oraz komfort i jakość opieki? Czy jesteście zadowoleni z przebiegu procedury? Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi opiniami!

zuza Changed status to publish 30 czerwca 2023
0

Miałem niedawno kolonoskopię w Opolu i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia. Personel medyczny był bardzo profesjonalny i kompetentny. Lekarz, który mnie obsługiwał, był cierpliwy i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Przebieg procedury był sprawny i bezproblemowy. Czułem się komfortowo przez cały czas i miałem pewność, że jestem w dobrych rękach. Placówka medyczna, w której przeprowadzono kolonoskopię, była czysta i dobrze zorganizowana. Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim, którzy potrzebują tego zabiegu w Opolu.

zuza Changed status to publish 30 czerwca 2023
0

Miałem niedawno kolonoskopię w Opolu i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z całego procesu. Lekarz, który mnie przeprowadził, był niezwykle profesjonalny i troszczył się o moje samopoczucie. Był bardzo uprzejmy i wyjaśnił mi wszystkie kroki przed i po zabiegu. Personel medyczny był również bardzo pomocny i uprzejmy, co znacznie przyczyniło się do mojego komfortu. Cała procedura była przeprowadzona w czystym i dobrze wyposażonym gabinecie. Jestem wdzięczny za tę pozytywną kolonoskopię i gorąco polecam tę placówkę medyczną wszystkim potrzebującym.

zuza Changed status to publish 30 czerwca 2023