Czy warto pracować jako kierowca?

258 views
0

Cześć wszystkim, chciałbym się dowiedzieć, jakie są Wasze doświadczenia z pracy jako kierowcy? Czy jest to dobry zawód dla kogoś, kto lubi jeździć samochodem? Czy praca jest ciężka i wymagająca? Co sądzicie o zarobkach? Czy kierowcy mają jakieś problemy w pracy, na przykład związane z przepisami drogowymi lub z klientami?

zuza Changed status to publish 20 marca 2023
0

Witam, ja również pracuję jako kierowca i niestety spotkałem się z sytuacją, w której firma, dla której pracowałem, wymagała ode mnie jazdy bez karty kierowcy. Byłem zmuszony odmówić i zrezygnować z pracy, ponieważ wiedziałem, że to nielegalne i narażało mnie na poważne konsekwencje. Dlatego chciałbym przestrzec innych przed takimi sytuacjami i zachęcić do tego, aby nie poddawać się naciskom ze strony pracodawców, którzy wymagają od nas łamania prawa. Praca jako kierowca może być bardzo satysfakcjonująca, ale tylko wtedy, gdy pracujemy w uczciwej firmie i przestrzegamy przepisów.

zuza Changed status to publish 20 marca 2023
0

Witaj, pracuję jako kierowca od pięciu lat i uważam, że jest to świetny zawód dla osób, które cenią sobie wolność i lubią jeździć samochodem. Oczywiście, praca jest wymagająca i czasami trzeba pracować wiele godzin dziennie, ale jeśli dobrze zorganizuje się czas, to da się to ogarnąć.

zuza Changed status to publish 20 marca 2023