Czy warto kupić grilla na taras?

243 views
0

Ostatnio zastanawiam się nad zakupem nowego grilla na mój taras. Z jednej strony chcę, aby grill był solidny i odporny na warunki atmosferyczne, ale z drugiej strony nie chcę wydawać dużych pieniędzy na coś, co może okazać się zbędne. Zastanawiam się nad zakupem grillu betonowego, ale zastanawiam się, czy faktycznie warto na to wydać pieniądze. Czy ktoś miał doświadczenie z takim grillem i mógłby podzielić się swoją opinią?

zuza Changed status to publish 28 kwietnia 2023
0

Ja z kolei uważam, że grill betonowy to spory wydatek, który wcale nie musi się zwrócić. Właściwie, jeśli chcemy tylko raz na jakiś czas upiec sobie kiełbasę czy kawałek mięsa, to zupełnie wystarczy zwykły grill gazowy. Taki grill jest zdecydowanie tańszy, łatwiejszy w obsłudze i zajmuje mniej miejsca. Oczywiście, jeśli ktoś jest pasjonatem grillowania i używa go bardzo często, to wtedy inwestycja w grill betonowy może się opłacić.

zuza Changed status to publish 28 kwietnia 2023
0

Ja mam grill betonowy i szczerze polecam! Jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Bez problemu mogę go używać przez cały rok. Do tego daje wiele możliwości w kwestii grillowania, możemy sobie przygotować mięso, warzywa, a nawet pizzę. Polecam!

zuza Changed status to publish 28 kwietnia 2023