Co zrobić z rzeczami przy likwidacji mieszkania?

124 views
0

Muszę pilnie opuścić lokal w którym mieszkam ze względu na niespodziewany wyjazd za granicę. Mam do wyrzucenia generalnie wszystko z mieszkania, od ozdób po meble i sprzęty. Sprawa jest pilna, więc nie mam czasu bawić się w wyprzedaż garażową, czy oddawanie rzeczy w internecie. Jaki jest najszybszy sposób na usunięcie absolutnie wszystkiego z mieszkania?

zuza Changed status to publish 26 lipca 2023
0

Jeśli masz rzeczy, które mogą być w dobrym stanie, a nie masz czasu na ich sprzedaż, możesz je także przekazać organizacjom charytatywnym lub lokalnym sklepom charytatywnym, aby pomóc potrzebującym i uniknąć marnowania użytecznych przedmiotów. Myślę, że wystarczyłoby kilka telefonów, a masa ludzi w potrzebie odebrałaby rzeczy w trymiga.

zuza Changed status to publish 26 lipca 2023
0

Gdy masz pilną potrzebę pozbycia się wszystkiego z mieszkania, a nie masz czasu na wyprzedaż garażową lub sprzedaż przedmiotów w internecie, najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy do likwidacji całego majątku. Mi samemu opróżnianie mieszkań w Łodzi zajęłoby tygodnie, a firma uwinęła się w kilka godzin.

zuza Changed status to publish 26 lipca 2023