Kryształowa restauracja w sercu Wrocławia

Eleganckie restauracje we Wrocławiu nie są dla mieszkańców większą nowością czy zagadką – w mieście z powodzeniem znajdziemy dania niemalże każdej kuchni serwowane zarówno w bardziej ulicznym, jak i wyszukanym wydaniu. Wbrew pozorom jednak nie łatwo dziś o restaurację serwującą typowe dania kuchni polskiej w nowoczesnym, nowatorskim i całkowicie autorskim wydaniu. Na tego typu menu zaprasza więc zlokalizowana w hotelu Jasek Premium Wrocław *** restauracja Kryształowa, której bajeczny klimat i przygotowane z pasją dania zdobywają wśród gości duże grono wielbicieli.

Wizyta w Kryształowej Restauracji hotelu Jasek

Przekraczając próg restauracji Kryształowej w hotelu Jasek można od początku poczuć jej bajkowy,elegancki i wystawny, ale jednocześnie minimalistyczny i relaksujący klimat. To tu, w restauracji z której na co dzień korzystają goście hotelowi i w której organizowane są liczne imprezy okolicznościowe można liczyć na śniadanie, wystawny obiad czy romantyczną kolację przy posiłkach przygotowywanych z największą pasją i fantazyjnością Szefa Kuchni.

Do restauracyjnego menu trafiło wiele dań inspirowanych tradycyjną polską kuchnią, która choć smaczna, często nie gości na restauracyjnych stołach ze względu na brak nowoczesnej estetyki. Szef Kuchni restauracji Kryształowej hotelu Jasek całkowicie odmienił postrzeganie rosołu, żurku czy klasycznych flaczków, podając je tak, by zachwyciły nawet najbardziej wybrednych gości. Na zaspokojenie swoich kubków smakowych mogą tu liczyć także amatorzy krewetek i owoców morza, wielbiciele serów i sałatek, a także ci, którzy w restauracyjnym menu poszukują klasycznych dań mięsnych. Żeberka w sosie BBQ, schab z kością, stek z polędwicy wołowej – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W menu restauracji Kryształowej nie mogło zabraknąć oczywiście dań rybnych, dań przygotowywanych z myślą o dzieciach a także propozycji dla osób na diecie bezglutenowej, bez laktozy oraz dań wegetariańskich. W restauracji serwowane są również napoje ciepłe i zimne, alkohole oraz desery, które idealne dopełniają przemyślanego i skomponowanego z najwyższą starannością menu. Restauracja Kryształowa jest czynna zarówno dla gości hotelowych, jak i osób z zewnątrz. Typowe pory posiłków to jednak nie jedyny cel jej działania.

Sala Kryształowa w Hotelu Jasek Wrocław

Jednym z kluczowych atutów biznesowego i rodzinnego hotelu Jasek jest rozbudowana oferta, która nie ogranicza się tu jedynie do wynajmu eleganckich pokoi, ale obejmuje też możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań, bankietów, konferencji i imprez okolicznościowych dla których Sala Kryształowa stanowi jeden z ważniejszych punktów. To tu odbywają się liczne przyjęcia urodzinowe, chrzciny, jubileusze i pożegnania, a często także Komunie, wesela czy większe imprezy rodzinne.

Sala Kryształowa hotelu Jasek jest jedną z trzech dużych sal balowych, jakimi dysponują właściciele hotelu. Na co dzień otwarta dla gości jako restauracja, Sala Kryształowa może z łatwością przekształcić się w przytulną i prywatną przestrzeń na 80 do nawet 130 osób, pozostawiając w dalszym ciągu sporą swobodę ruchu, a nawet umożliwiając organizację parkietu do tańca. Dzięki ogromnemu doświadczeniu kelnerów i osób odpowiedzialnych za organizację imprez, w Sali Kryształowej z powodzeniem można pogodzić zarówno gości hotelowych, jak i osoby zebrane w restauracji na specjalną okazję.

Dlaczego warto korzystać z restauracji hotelowych?

Kryształowa restauracja hotelu Jasek we Wrocławiu to jeden z najlepszych przykładów połączenia udogodnienia dla gości hotelowych z potencjałem, jaki ma w sobie wiele tego typu restauracji. W przeciwieństwie do tradycyjnych lokali oferujących organizację imprez okolicznościowych czy po prostu eleganckich miejsc na kolację, Sala Kryształowa to połączenie elegancji i prostoty z kuchnią polską, która rzadko w takim wydaniu występuje. Doświadczona obsługa i ciągły rozwój hotelu i restauracji pozwalają, by goście czuli się tu naprawdę swobodnie, bez względu na to czy na terenie hotelu odbywa się właśnie duża konferencja biznesowa, wesele czy impreza z okazji Komunii. Restauracje hotelowe oferują rodzinną atmosferę i wewnętrzny spokój zestawiając bajkowe wnętrza z przyjaznym nastawieniem i indywidualnym podejściem do każdego gościa. Sala Kryształowa hotelu Jasek jest tego najlepszym dowodem i to w samym sercu Wrocławia.