Firmy, które specjalizują się w praniu dywanów na wrocławskim Kozanowie.

Ofertę prania dywanów we Wrocławiu posiada wiele firm specjalizujących się w profesjonalnym oczyszczaniu zarówno dywanów, wykładzin, jak i meblowej tapicerki. Do liderów branży należą:

Pralnia dywanów Pierz Dywan

To znajdujący się na Psim-Polu salon, oferujący profesjonalne czyszczenie dywanów wraz z ich transportem. Oferta obejmuje:

 • ośmiostopniowe pranie dywanów i wykładzin,
 • ręczne pranie dywanów orientalnych, tkanych ręcznie, wymagających bardzo delikatnego, a jednocześnie skutecznego oczyszczania i pielęgnacji,
 • impregnację dywanów, która ma za zadanie ochronić i zabezpieczyć włosie,
 • usuwanie zapachu (z napojów, resztek jedzenia, odchodów i płynów ustrojowych, organizmów patogennych,
 • eliminację roztoczy,
 • ozonowanie, czyli najskuteczniejszą formę dezynfekcji dywanu bez użycia drażniących środków chemicznych,
 • usuwanie, sierści i włosów,
 • obszywanie i przycinanie np. zniszczonych części dywanu lub wykładziny.

Szczegółowe informacje na temat działalności firmy na stronie http://royalmaids.pl/15/pranie-dywanow/

Dywan w mieszkaniu

Kamyjka

To nowoczesna automatyczna pralnia skierowana do mieszkańców Wrocławia osiedla Kozanów, jak i pozostałych rejonów miasta i jego okolic. Kamyjka to oferta:

 • prania dywanów,
 • usuwania włosów i sierści,
 • dezynfekcji,
 • neutralizacji nieprzyjemnych zapachów,
 • impregnacji

Oferta pralni Kamyjka cieszy się wśród mieszkańców osiedla Kozanów, jak i innych części miasta Wrocław wysoką jakością świadczonych usług i ekspresowym tempem czyszczenia dywanów. Firma oferuje swoje usługi prania również na miejscu u klienta, co sprawdza się w przypadku powierzchni o małym stopniu zabrudzenia lub w przypadku dywanów, lub wykładzin bardzo dużych powierzchniowo, których nie sposób przewieść do salonu.

Pranie dywanów Wrocław

To firma specjalizująca się w usługach porządkowych prowadzonych na terenie Wrocławia. Ich atutem jest szybkość wykonania usługi, która może być zrealizowana w przeciągu 24h, od momentu złożenia zamówienia. Firma zajmuje się praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów: poliestru, polipropylenu, włókien syntetycznych, włókien typu shaggy). Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Ponadto firma oferuje również pranie tapicerki samochodowej.

Klinika Dywanów

To firma, która czyszczenie dywanów przeprowadza za pomocą ekologicznych środków piorących. Klinika Dywanów podejmuje się kompleksowego oczyszczania dywanów i wykładzin z wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń. Oferta obejmuje również prawnie dywanów wykonanych z nici wełnianych i jedwabnych, które wymagają szczególnego podejścia i wiedzy. W ofercie firmy, klienci znajdą również renowację dywanów, ich przycinanie, czy obszywanie.

Af Teppich

To jedna z najdłużej działających firm na rynku, która od 25 lat wyrobiła sobie pozycję profesjonalisty w dziedzinie prania dywanów, wykładzin, a także czyszczeniu tapicerek meblowych, czy też samochodowych. Firma na tle innych wyróżnia się niewątpliwie konkurencyjną ceną. Af Teppich podejmuje się najtrudniejszych zabrudzeń, przeprowadzając kompleksowe oczyszczanie, impregnację, jak i renowację.

Eco Shine

To firma, która ofertę prania, konserwacji i impregnacji dywanów i wykładzin kieruje do mieszkańców Wrocławia i jego okolic. Pracując na ekologicznych środkach piorących, doskonale wpisują się w ofertę rodzin z małymi dziećmi, gdzie rodzaj stosowanych płynów, ma ogromne znaczenie.

Studio Czystości

To pralnia dywanów i wykładzin, która oczyszczanie powierzchni prowadzi za pomocą metody podciśnieniowej. Główną częścią procesu piorącego jest ekstrakcja – czyli usuwanie zabrudzeń za pomocą urządzenia natryskowo-ssącego, które jednocześnie wyciąga zalegający brud i płucze oczyszczoną powierzchnię.

Pranie Tapicerek

To działająca od 10 lat firma wrocławska, która oferuje kompleksowe oczyszczanie dywanów i wykładzin. Co więcej, w ich ofercie znajdziemy profesjonalne przygotowanie pomieszczeń dla osób chorych i noworodków. Oczyszczanie i pielęgnację opierają na działaniu wysokiej jakości środkach hipoalergicznych.