Cleaning Care Wrocław – sprzątanie biur

Profesjonalne usługi porządkowe obejmujące sprzątanie zarówno lokali użytkowych i magazynów, jak i przestrzeń biur w licznych wrocławskich firmach – to w skrócie domena działalności firmy Cleaning Care Wrocław.

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Obecnie we Wrocławiu mamy coraz więcej powierzchni biurowej – rosnąca liczba inwestycji budowlanych w centralnych punktach miasta, np. przy Placu Dominikańskim czy na Wzgórzu Mikołajskim sprawia, że rośnie także zapotrzebowanie na profesjonalnie świadczone usługi porządkowe, które pozwolą na utrzymanie czystości w biurach.

Firma Cleaning Care Wrocław to ceniony partner wielu przedsiębiorstw, zapewniający profesjonalne sprzątanie hal, magazynów i terenów wokół budynków. Zajmuje się również sprzątaniem biur, gwarantując utrzymanie czystości w miejscu pracy i dookoła. Usługi firmy koncentrują się na świadczeniu profesjonalnego sprzątania firmom i podmiotom, którym zależy na współpracy z wykwalifikowanym zespołem zapewniającym oczekiwane efekty w postaci podwyższenia komfortu przebywania w pomieszczeniach i nieustannego podnoszenia standardów czystości.

cleaning care wrocław

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów oferty i uzyskania większej liczby informacji.

adres: ul. Gosławicka 9/1, 54-107 Wrocław

telefon: 510 148 549

mail: biuro@cleaningcare.pl

witryna: http://www.cleaningcare.pl/